تبلیغات
Shayesteh Iranian Darts - دارت ایرانیان شایسته - عملکرد بازیکنان در اردوی انتخابی تیم ملی 1394
 
Shayesteh Iranian Darts - دارت ایرانیان شایسته
Practice & Practice & Practice
درباره وبلاگ


با سلام به شما بازدید کننده محترم
این وبلاگ جهت آموزش و آشنا نمودن علاقمندان به این ورزش بسیار زیبا و مفرح و همچنین اطلاع رسانی رویدادهای رخ داده مربوط به دارت در سطح تهران و کشوری میباشد .
شماره تماس : 09123718253 - 09123036964


دارت
ورزش مدیران موفق
ورزش خانواده
بدون خطر و محدودیت سنی
ورزشی کم جا و کم هزینه
ورزشی لذت بخش برای معلولین و جانبازان
هر ساعت این ورزش ۱۲۰۰ مترپیاده روی دارد
ورزشی نوین ، مفرح و هیجانی
تقویت تمرکز حواس
بالا بردن اعتماد به نفس
بالابردن قدرت محاسبه
ایجاد حس رقابت و انگیزه
یادگیری بسیار سریع و آسان
کاهش استرس
بدون محدودیت سنی 7 تا ....
بدون نیاز به محل خاص برای تمرین (فقط 3 متر جا)
بدون نیاز به یار تمرینی
قابلیت بازی از یک تا بی نهایت نفر

مدیر وبلاگ : مهدی شایسته
نویسندگان
با یاد و نام پروردگار

هفت ماه از آخرین مطلب درج شده در این وبلاگ میگذرد؛ دوستان زیادی به بنده ابراز لطف و محبت نمودند و تعدادی نیز از باب کمک و یاری بیشتر، بنده را مورد انتقاد قرار دادند که از همه ی این دوستان تشکر ویژه می نمایم که من را در مسیر صحیح راهنمایی و هدایت نمودند.

گذشته دارت ایران و مسیر طی شده آن تا کنون، بماند در مطالب آینده که بحث و بررسی دقیق خواهد شد. اما در حال حاضر و پس از گذشت 9 ماه از استعفای بنده از سمت دبیری انجمن دارت کشور، مجدداً با هماهنگی های صورت گرفته از طرف جناب آقای اسدزاده ریاست انجمن دارت ایران، که همیشه و در همه حال اینجانب را از الطاف خود بهره مند نموده اند، این بار بنده را در مقام سرمربیگری دارت ایران انتخاب و سکان این کشتی را در دریایی پر از تلاطم و خطرهای احتمالی به بنده و تیم فنی سپردند. امید دارم با برنامه ریزی های سه سال گذشته تاکنون بتوانیم با تلاش و همت والای ملی پوشان عزیز در این عرصه گام های محکمی برداریم و برای کشور عزیزمان "ایران" افتخارات بزرگ و درخور توجه کسب نماییم.

طی برنامه ریزی های سال 1393 انجمن دارت کشور و برنامه های متعدد و سنگینی که در این سال پشت سر گذاشتیم، از بین نفرات لیگ برتر آقایان ( 4 نفر ) و لیگ دسته یک بانوان ( 3 نفر ) و همچنین 10 دوره مسابقات رنکینگ کشوری برگزار شده در 10 استان کشور( تعداد 4 نفر از آقایان و 3 نفر از بانوان برتر از رنکینگ کشوری) و همچنین قهرمان و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان و همچنین از نفرات برتر  مسابقات جام برترین ها( 4 نفر برتر آقایان و 3 نفر برتر بانوان) که به نوعی مرحله ی پایانی مسابقات رنکینگ کشوری محسوب می گردد و در پایان نیز از نفرات ملی پوش سال گذشته که در سال 93 فعالیت مستمر داشته اند دعوت به عمل آمد تا در اردوی انتخابی 4 روزه ای که از صبح روز سه شنبه 19 خرداد ماه تا بعد از ظهر رو جمعه 22 خرداد ماه برای انتخاب اعضای تیم ملی برگزار شد، حضور به هم رسانند .

از این رو در بخش آقایان: محمد امین کریم پور، سیدحسین پیشوایی، بیت اله کریمی، منصور محجلین، رحیم هاشمی شیرازی، عباس سمیعی، مهدی هوشمندان، علیرضا شایق، کامبیز حافظی، حسین اعرابی، حمید رضا مومنی و جلال مروتی.

و در بخش بانوان : سونیا جرجانی، ساجده احمدی، مدینه ملک حسینی، سارا خدادادی، منا فرهنگ، نرگس حیدری، بهناز قربانی به این اردو دعوت شدند.


در اینجا می پردازیم به شرح حال بازیکنان دعوت شده و عملکردشان در این اردو :

متاسفانه دو بازیکن خوب و با تجربه ی کشورمان ، آقایان حمید رضا مومنی و جلال مروتی به دلایل شخصی از حضور در اردوی انتخابی انصراف دادند که برای این دوستان در لحظه لحظه ی زندگی آرزوی موفقیت و کامیابی دارم .

آقای محمد امین کریم پور، جوان لایق و شایسته گرمساری؛ دارای سابقه عضویت در تیم ملی نوجوانان سال 90 و دارای تجربه در مسابقات جهانی ایرلند و همچنین عضویت در تیم ملی بزرگسالان سال 93؛ فردی پر تلاش و پر از انرژی برای مسابقات سخت؛ فردی که به هیچ عنوان نمی توانی در مسابقه در مقابلش حتی اگر 300 امتیاز هم جلو باشی، پیش بینی گرفتن آن لگ را از او داشته باشی. چرا که در لحظات سخت اسکور های فوق العاده ای کسب می  کند؛ ایشان با کسب مقام چهارم لیگ برتر در سال 1393 مجوز حضور در اردوی تیم ملی را گرفت .


محمد امین نتوانست در این چهار روز لیاقت همیشگی خود را به رخ دیگران بکشد. گویی درس و امتحانات تاثیر بسزایی در تمرینات او گذاشته بود. وی در این 4 روز در کارنامه ی خود از 18 بازی رفت و برگشتی که انجام داد، تنها 3 برد برای خود ثبت نمود و در 3 تست دیگر نتوانست آنچه باید، باشد. پیشنهاد بنده به ایشان این است که تنها با تمرین کردن مداوم و مستمر می توان اعتماد به نفس لازم را کسب نمود. برای او آرزوی سلامت و پیروزی در مراحل آینده دارت ایران را دارم.

آقای بیت اله کریمی، مردی با اخلاق از خطه ی گیلان؛ پرتوان و پر از تجربه. سابقه شرکت در اغلب اردوی های مختلف کشوری و همچنین شرکت در مسابقات آزاد ترکیه؛ دارای کارنامه ای درخشان در گذشته ی دارت ایران؛ عضو تیم ملی سال 1389 و عناوین مختلف قهرمانی و نائب قهرمانی از سال 83 تاکنون؛ وی با کسب جایگاه سوم رنکینگ کشوری در سال 1393 توانست در اردوی انتخابی حضور داشته باشد .


ایشان نیز نتوانست در این چهار روز سابقه ی درخشان خود را به رخ بکشد. در مجموع آقای کریمی، بیت اله همیشگی خودمان نبود. در این 4 روز در کارنامه ی خود از 18 بازی رفت و برگشتی که انجام داد، تنها 5  برد برای خود ثبت نمود و در 3 تست دیگر نیز نتوانست آنچه باید، باشد . برای وی نیز آرزوی سلامت و پیروزی در تمامی مراحل زندگی ، علی الخصوص کسب رتبه های برتر ورزشی را دارم .

 

آقای کامبیز حافظی، دکتر دارت ایران از پایتخت؛ عاشق همیشگی مرد اول رنکینگ دارت جهان در این سال های اخیر "مایکل ون گرون" ؛ مردی با اخلاق، مهربان، خوش قلب و دوست داشتنی. کسب عنوان برترین بازیکن مرد سال در سال 92. دارای رتبه های گرانبها در طول سه سال فعالیت مستمر و جدی ایشان. وی با فعالیت مستمری که در سال 93 داشت و با توجه به سابقه عضویت در تیم ملی سال 1393 توانست خود را در جمع حاضران در اردو ببیند .

حافظی در این چهار روز نتوانست همانند سال 92 شایستگی خود را در بازی ها نمایش دهد. همگان واقفیم که سال 93، سال خیلی خوبی برای آقای حافظی نبود و اتفاقاتی در زندگیشان رخ داد که مهمترین آن از دست دادن پدر بزرگوارشان بود که تاثیر بسزایی در عدم تمرکز کامل ایشان در سال 93 جهت تمرینات را داشت. در این 4 روز در کارنامه ی خود از 18 بازی رفت و برگشتی که انجام داد، تنها 7  برد برای خود ثبت نمود و در 3 تست دیگر نیز آنچه باید باشد، نبود. پیشنهاد بنده به ایشان این است که با تمرین بیشتر و بدون توقع از گذشته درخشان خود، تلاشش را مضاعف کند و البته با الگو برداری صحیح و منطقی و به جا از بازیکن مورد علاقه اش سعی در برگشت به عناوین برتر کشور را برای خود رقم بزند. برای وی نیز آرزوی سلامت و پیروزی در مراحل آینده دارت ایران را دارم.

آقای مهدی هوشمندان، مرد شوخ طبع و دوست داشتنی دارت ایران از استان البرز؛ مردی دارای عناوین مختلف در سال 93 : مقام اول رنکینگ کشور، قهرمان لیگ برتر و نایب قهرمان جام برترین ها و عضویت در تیم ملی در سال 93. دوستی وفادار و همراهی واقعی. عاشق خانه و خانواده.


متاسفانه بر خلاف تصور همگان و با توجه به عناوین مختلف کسب شده توسط ایشان در سال 93 ، نتوانست پیراهن مقدس تیم ملی را به تن کند. وی، هوشمندان همیشگی نبود. کمی تسلط و انسجام خود را در بازی ها از دست داده بود. در این 4 روز در کارنامه ی خود از 18 بازی رفت و برگشتی که انجام داد ، علی رغم بازی های خوبی که در دور رفت داشت ، اما در دور برگشت نتوانست تمرکز مورد نیاز در این مسابقات را از خود نشان دهد و تنها 9  برد برای خود ثبت نمود.  در 3 تست دیگر علی الخصوص تست 8 گزینه ای که یکی از آیتم های مهم این اردو بود ، نتوانست منسجم و یکدست عمل کند. پیشنهاد بنده به ایشان این است که بجای تغییر در استایل دست خود و نوع پرتابش ، بیشتر روی تفکر و اهداف خود تمرکز و زمان بگذارد و اگر همانند گذشته تمرینات خود را به صورت مستمر ادامه دهند، مسلماً یکی از بهترین های ایران و آسیا و حتی جهان خواهند بود. برای ایشان نیز آرزوی پیروزی و سربلندی همراه با سلامتی در تمام مراحل زندگی را دارم.

آقای علیرضا شایق، بازیکنی قدرتمند از خطه یزد؛ یکی از عاشقان قدیمی به دارت در ایران؛ دارای رتبه های متعدد در اقصی نقاط ایران. دارای کارنامه های درخشان در لیگ های مختلف استانی و کشوری. شایق به راحتی تن به باخت نمی دهد. بارها شده که بازی های دو هیچ را، سه هیچ به نفع خود به پایان برده؛ وی در کارنامه ی سال 93 خود، غیر از عناوین مختلف در رنکینگ کشوری، توانست با کسب مقام قهرمانی جام برترین ها سهیمه حضور در اردو را بدست آورد.


ایشان نیز نتوانست خود را در جمع 4 نفر بیاورد. وی در این 4 روز در کارنامه ی خود از 18 بازی رفت و برگشتی که انجام داد، تنها 7  برد برای خود ثبت نمود و در 3 تست دیگر نیز قدرت و جسارت قابل توجهی که لازم بود را از خود نشان نداد. پیشنهاد بنده به ایشان این است که گاهی تمرینات ساده تر می تواند اعتماد به نفس بهتری به یک ورزشکار بدهد و گاهی اوقات توقع خود را با چیزی که در آن لحظه هست، بسنجد و همیشه این را مد نظر قرار دهد که توقع بیش از حد در حین مسابقه مخرب و در ورزش باعث ایجاد استرس و عدم تمرکز کافی می شود  برای این مرد دوست داشتنی نیز آرزوی سلامت و پیروزی در مراحل آینده دارت ایران را دارم.

آقای رحیم هاشمی شیرازی، مرد سر سخت ، جسور و عاشق واقعی دارت از خطه ی شیراز؛ سالهای زیادی از حضورش در دارت ایران نمی گذرد، اما واقعا پیشرفت قابل توجهی داشته است. وی بی شک یکی از قهرمانان و ملی پوشان آینده دارت ایران خواهد بود. ایشان در کارنامه سال 93 خود توانست با عملکرد مناسبی که در مسابقات رنکینگ کشوری از خود به جای گذاشت ، رتبه دوم رنکینگ را به خود اختصاص دهد و خود را به اردوی انتخابی برساند .


در اردوی انتخابی برگزار شده، وی یکی از رقیبان سرسخت و پرانرژی برای کسب سهمیه تیم ملی بود. آقای هاشمی در این 4 روز در کارنامه ی خود از 18 بازی رفت و برگشتی که انجام داد تنها 9 برد برای خود ثبت نمود و علی رغم اینکه توانست در دو تست از 3 تست گرفته شده از ایشان جایگاه های سوم را به خود اختصاص دهد، متاسفانه در مجموع امتیازات کارنامه در پایان در جایگاه پنجم ایستاد و سهمیه ذخیره تیم ملی را از آن خود کرد. برای وی آرزوی توفیق روز افزون دارم و امیدوارم در سالهای آتی نیز شرایط خود را به همین منوال حفظ نماید .

آقای حسین اعرابی، مردی سخت کوش و مستعد در دارت ایران از دیار نصف جهان، اصفهان ؛ شخصی پر از تجربه ؛ دارای قهرمانی های متعدد؛ ایشان در کارنامه ی گذشته ی خود از قهرمانی کشور، قهرمانی لیگ برتر و همچنین عضویت در تیم ملی در سال های 90 و 93 بهره مند است. تجربه حضور در مسابقات جهانی ایرلند و همچنین حضور در دو دوره مسابقات آزاد بین المللی در ترکیه. ایشان با کسب رتبه ی دوم لیگ برتر در سال 93 توانست سهمیه حضور در اردوی انتخابی را بدست آورد. به عقیده بنده، ایشان نیز یکی از بهترین های دارت ایران است که با کسب تجربه های بین المللی و بالاتر می تواند از جایگاه ویژه تری در دارت ایران و آسیا و حتی جهان برخوردار شود. یکی از عملکرد های مناسب وی در طول این 4 روز اردو یکسان بودن میانگین اسکور 68.11 و تعداد دارت 21 در دو مرحله رفت و برگشت بود که بسیار حائز اهمیت است.


در این 4 روز در کارنامه ی خود از 18 بازی رفت و برگشتی که انجام داد ، 11  برد برای خود ثبت نمود و علی رغم اینکه در 3 تست دیگر آنچه باید باشد، نبود، اما با توجه به عملکرد ایشان در مسابقات و همچنین توجه به سابقه وی و همچنین دارا بودن معیارهای اخلاقی مناسب، ایشان توانست مجوز ورود به تیم ملی سال 94 را از آن خود کند و بار دیگر با پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی و استفاده از تجربیات گذشته و همچنین تمرینات مستمر و منظم تا روز مسابقات، برای کشورمان افتخارات مهم کسب نماید. برای این ملی پوش عزیزمان آرزوی سلامتی، آرامش و پیروزی های مداوم در میادین جهانی را دارم.

آقای عباس سمیعی، مرد اخلاق دارت ایران . قهرمان کشور در سال 93. کسب عنوان قهرمانی لیگ دسته یک کشور در سال 93 . کسب رتبه ی چهارم رنکینگ کشوری در سال 93 علی رغم حضور 7 مرحله از 10 مرحله رنکینگ. تجربه حضور در مسابقات آزاد ترکیه در دو سال اخیر. ایشان در دو سال اخیر و علی الخصوص در سال 93 کارنامه درخشان و یکدستی از قهرمانی ها از خود بجای گذاشته است.


وی در این 4 روز در کارنامه ی خود از 18 بازی رفت و برگشتی که انجام داد ، 12  برد کسب نمود و در 3 تست دیگر بسیار خوب و یکسان عمل نمود و به همگان نشان داد که یک بازیکن خوب، در همه ی لحظه ها و موقعیت ها باید شایستگی خود را نشان دهد. ایشان در پایان این چهار روز توانست رتبه ی سوم جدول نهایی را از آن خود کند و برای اولین بار با تلاش و همت خود موقعیت پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی را بدست آورد. برای ایشان آرزوی آرامش و توفیق روزافزون و کسب مدالهای رنگارنگ در میادین بین المللی را دارم.

آقای سید حسین پیشوایی ، مرد اخلاق و پرقدرت دارت گیلان و ایران ؛ یکی از معدود بازیکنان ایرانی که از تمرکزی خاص و قابل توجه برخوردار است. وی نیز در عملکرد گذشته ی خود دارای سوابق درخشانی است. ایشان در سال 93 افتخار عضویت در تیم ملی دارت ایران را داشت و همچنین در سال 94 با استفاده از تجربیات خود در مسابقات جام برترین ها، رتبه سوم را کسب نموده و مجوز حضور در اردوی انتخابی تیم ملی در سال 94 را از آن خود کند.


وی در این 4 روز در کارنامه ی خود از 18 بازی رفت و برگشتی که انجام داد ، 13  برد کسب نمود و در 2 تست از 3 تست دیگر بسیار خوب و آماده خود را نشان داد و اثبات کرد که میتواند همچنان پیراهن مقدس تیم ملی را به تن داشته باشد و به یاری پروردگار و همت خود در میادین بین المللی برای کشورمان افتخار آفرینی کند. ایشان در پایان این چهار روز توانست رتبه ی دوم جدول نهایی را از آن خود کند. برای این مرد دوست داشتنی آرزوی لحظهایی خوش و آرام در زندگی شخصی و دارتی شان دارم و امیدوارم همانند عملکرد این 4 روز در اردو، بتواند برای کشورمان ایران در مسابقات جهانی ترکیه مدال های رنگارنگ کسب نمایند که دور از دسترس نیست.

آقای منصور محجلین، مردی مصمم و جدی و با اخلاق در دارت ایران. بازیکنی که به راحتی تن به شکست نمی دهد . در هر مسابقه عزمش را جزم می کند و بدون توجه به برد یا باخت قبلی، سرسختانه رقابت می کند و همیشه سعی در کسب بهترین نتیجه را دارد. ایشان در سال 93 با کسب رتبه ی چهارم در جام برترین ها توانست مجوز حضور در اردوی انتخابی تیم ملی را بدست بیاورد.


وی در این 4 روز در کارنامه ی خود از 18 بازی رفت و برگشتی که انجام داد ، 14  برد کسب نمود که البته میانگین اسکور بازی هایشان در مرحله رفت 67.36 و در مرحله برگشت 72.72 بود که در مجموع در انتهای مسابقات اسکور ایشان روی عدد 70.04 ایستاد و تعداد دارت نیز 20.88 تثبیت شد. در 1 تست از 3 تست دیگر بسیار خوب و آماده خود را نشان داد. ایشان در پایان این چهار روز توانست رتبه ی اول جدول نهایی را از آن خود کند و برای اولین بار با تلاش وافر خود پیراهن مقدس تیم ملی را به تن کند. برای ایشان نیز در تمام مراحل زندگی علی الخصوص رشته ی مورد علاقه اش آرزوی موفقیت و کسب رتبه های چشمگیر در میادین بین المللی را دارم.

و اما در بخش بانوان دارت باز

خانم بهناز قربانی، بازیکنی پرتوان از استان اصفهان؛ خستگی برایش مفهومی ندارد و آماده برای رقابت های طولانی مدت. ایشان با کسب مقام دوم لیگ دسته یک توانست مجوز حضور در اردوی انتخابی تیم ملی را بدست آورد .


وی در این چهار روز ، آن چیزی که در یک فرد کامل تیم ملی باید باشد را از خود نشان نداد.  البته از آنجایی که بنده در این روزها متوجه شدم، درگیری های شخصی باعث افت قابل محسوس بازی ایشان شد. وی در این 4 روز در کارنامه ی خود از 12  بازی رفت و برگشتی که انجام داد ، هیچ بردی برای خود ثبت نکرد و در 3 تست دیگر نیز نتوانست آنچه باید، باشد. برای ایشان آرزوی سلامتی و آرامش در تمام مراحل زندگی را دارم.

خانم سارا خدادادی، بازیکنی خوزستانی پر از استعدادهای نهفته که فقط یک باور نیاز دارد. وی در مسابقات قهرمانی کشور با کسب مقام نائب قهرمانی توانست مجوز حضور در اردوی انتخابی را کسب کند.


وی در این چهار روز، آن توقعی که از ایشان داشتم را به نمایش نگذاشت. گاهی اوقات خوب و بیشتر اوقات دچار ضعف در بازی می شد. وی در این 4 روز در کارنامه ی خود از 12  بازی رفت و برگشتی که انجام داد، فقط 5 برد برای خود رقم زد و در 2 تست از 3 تست دیگر علی رغم اینکه بهتر از بعضی از رقیبان خود عمل نمود، اما در انتهای کار با توجه به عملکردش در جایگاه پنجم ایستاد. اما با توجه به اینکه قرار شد نفر پنجم گذرنامه خود را جهت نیاز به یار ذخیره تحویل انجمن دارت دهد ، ایشان ممانعت نمودند و از جایگاه پنجمی انصراف داد و جای خود را به نفر ششم جدول نهایی سپردند. برای ایشان نیز آرزوی آرامش و سربلندی در کلیه مراحل زندگی را دارم.

خانم مدینه ملک حسینی، بازیکن با اخلاق گلستانی؛ نفر چهارم رنکینگ کشوری در سال 93 . ایشان با کسب مقام دوم جام برترین ها توانست مجوز حضور در اردوی انتخابی تیم ملی را بدست آورد.


وی در این چهار روز نتوانست یکسان و یکدست عمل کند. دو روز اول را خوب سپری کرد، اما در دور روز بعد متاسفانه افت محسوسی داشت. وی در این 4 روز در کارنامه ی خود از 12  بازی رفت و برگشتی که انجام داد، فقط 4 برد برای خود رقم زد و در3 تست دیگر نیز خیلی خوب عمل نکرد و در پایان با توجه به انصراف خانم سارا خدادادی، جایگاه پنجم و سهمیه ذخیره تیم ملی را از آن خود کرد. برای وی آرزوی اوقاتی سراسر خوش همراه با آرامش آرزومندم.

خانم نرگس حیدری، بازیکنی البرزی با استیل صحیح و کامل در پرتاب دارت. برای وی آینده ای روشن پیش بینی می کنم. ایشان پس از کسب مقام قهرمانی در جام برترین ها توانست مجوز حضور در اردوی انتخابی تیم ملی را کسب نماید .


وی در دو روز اول از این چهار روز ، آنچه باید باشد نبود . اما گویی در دو روز آخر زلزله ای در وی حادث شد و خود را و قابلیت هایش را پیدا کرد و توانست جایگاه خود را از انتهای جدول انتخابی به اواسط جدول تغییر دهد. وی در این 4 روز در کارنامه ی خود از 12  بازی رفت و برگشتی که انجام داد ، 7 برد برای خود رقم زد و در 2 تست از 3 تست گرفته شده از ایشان، توانست کمی از قابلیت های بازی خود را نشان دهد و در پایان این چهار روز در کارنامه ی نهایی خود جایگاه چهارم را از آن خود کند و برای اولین بار موفق به پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی شد. برای خانم حیدری آرزوی آرامش و توفیق در تمام مراحل زندگی بالاخص کسب جایگاه های معتبر جهانی را دارم .

خانم منا فرهنگ، دختر تهرانی سخت کوش و دلسوز برای دارت ایران. وی نیز همانند خانم حیدری از استیل پرتاب فوق العاده و بدون نقصی برخوردار است. ایشان در طول 10 دوره رنکینگ کشوری در سال 93 توانست جایگاه دوم را برای خود تثبیت کند و مجوز حضور در اردوی انتخابی را به دست آورد. وی از رتبه ی چهارم لیگ دسته یک و همچنین رتبه ی چهارم جام برترین ها بهره مند است.


خانم فرهنگ در این چهار روز تقریبا یک روال را طی نمود و از افت و خیز کمتری نسبت به دیگر رقیبان برخوردار بود. ایشان در این 4 روز در کارنامه ی خود از 12  بازی رفت و برگشتی که انجام داد ، با کسب 7 برد و جایگاه دوم مسابقات را برای خود ثبت نمود و در 2 تست از 3 تست گرفته شده از ایشان عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش گذاشت و توانست در پایان این چهار روز با کسب رتبه ی سوم جدول نهایی و البته برای اولین بار موفق به پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی شود. برای ایشان آرزوی سلامتی و آرامش در لحظه لحظه ی زندگیشان را دارم.

خانم سونیا جرجانی، بازیکن همیشه فعال و با سابقه تیم ملی با کارنامه ای درخشان از گذشته تاکنون . عضو تیم ملی در سال 1390 و دارای تجربه مسابقات جهانی در ایرلند. جرجانی با کسب رتبه ی سوم لیگ دسته یک توانست مجوز حضور در اردو را بدست آورد .


وی در این چهار روز از تجربیات گذشته خود در اردوهای سال های قبل استفاده کرد و بدون توجه به حاشیه های ذهنی توانست با عملکرد مناسب و قابل توجه کارنامه ای چشمگیر برای خود به جا بگذارد. ایشان در این 4 روز در کارنامه ی خود از 12  بازی رفت و برگشتی که انجام داد، با کسب 7 برد، جایگاه سوم مسابقات را برای خود رقم زد و اما با عملکرد مناسبی که در3 تست گرفته شده از ایشان از خود به نمایش گذاشت، توانست جایگاه دوم جدول نهایی را از آن خود کند و برای دومین بار پیراهن مقدس تیم ملی را در مسابقات جهانی پیش رو بر تن کند. برای ایشان آرزوی سلامتی و آرامش و کسب مدالهای رنگارنگ در میادین بین المللی را دارم .

خانم ساجده احمدی ، دختری سخت کوش و جوان و البته با اخلاق که با توجه سن کم خود توانست بهترین عملکرد را در این اردو در بخش بانوان از خود به نمایش بگذارد. وی که در کارنامه خود افتخار عضویت در تیم ملی سال 93 را داشت، توانست با کسب مقام قهرمانی لیگ دسته یک و همچنین حفظ جایگاه نخست رنکینگ کشوری در طول 10 دوره مسابقات در سال 93 و البته کسب مقام سوم جام برترین ها، بهترین عملکرد را در سالی که پشت سر گذاشتیم از خود به جای گذارد


این بازیکن جوان و خوش آتیه دارت ایران در این چهار روز اردو نیز توانست با اقتدار کامل شایستگی خود را نشان دهد و از عملکرد سال 93 خود و تمام مقامهای کسب نموده ی آن سال دفاع کند. ایشان در این 4 روز در کارنامه ی خود از 12  بازی رفت و برگشتی که انجام داد، با اقتدار کامل 12 برد برای خود ثبت نمود و البته با عملکرد مناسبی که در 3 تست دیگر از خود بجای گذاشت توانست جایگاه نخست جدول نهایی را از آن خود کند و برای دومین بار پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن کند و امیدوارم با آرامش و تجربه هایی که در این چند سال از خود نشان داده است، باعث سربلندی ایران عزیزمان به همراه دیگر ملی پوشان عزیزمان شوند و پرچم مقدس ایرانمان را در میادین بین المللی برافراشته کنند .

جداول مربوط به عملکرد آقایان :

جداول مربوط به عملکرد بانوان :
در پایان از همراهان خوبم خانم وجیهه عربی (مربی بانوان) و آقای مازیار موسوی ( مدیر فنی تیم ملی ) و آقای مهدی سلیمی که با تلاش شبانه روزی و بی وقفه ی خود توانستند محیطی امن و آرام برای همه ی حاضرین در این اردو فراهم کنند و همینطور از دوست خوبم آقای مهدی مسگر که تلاشهای وی همانند گذشته نیز قابل تقدیر و تشکر است و دیگر عزیزانی که ما را در این چهار روز یاری کردند تا به بهترین نحو و بدون حاشیه بتوانیم این مهم را پشت سر بگذاریم تشکر ویژه می نمایم و امیدوارم در این 4 ماه باقیمانده تا شروع مسابقات ، با همت و پشتکار ملی پوشان و درایت و کمک مسئولین مربوطه بتوانیم برای ایران عزیزمان افتخارات و رتبه های قابل قبولی کسب نماییم .

 

                                                                                                   ارادتمند ایرانیان

                                                                                                   مهدی شایسته

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه نوزدهم دی 1394 04:09 قبل از ظهر
سلام
خدا قوت
دارت ایران به حضورت افتخار می کند
پاینده باشی
مهدی شایستهدرود جناب مداح و سپاس از لطف شما دوست عزیز
دوشنبه یازدهم آبان 1394 02:58 بعد از ظهر
با سلام خدمت جناب شایسته عزیز
خسته نباشید و تبریک بابت مقام سومی بانوی نوجوان تیم ملی ، امید وارم که لطف داشته و ما بازیکنان را از آمار و نتایج تیم ملی همراه با نکته نظرات تحلیلی خود آگاه سازید
مهدی شایستهدرود بر شما و سپاس
چشم ، در اسرع وقت پس از انجام کارهای عقب افتاده این 13 روز عدم حضورم در محل کار ، نسبت به تحلیل این موضوع اقدام خواهم کرد .
چهارشنبه سوم تیر 1394 07:37 قبل از ظهر
با سلام خدمت مهدی شایسته عزیز

بسیار خوشحالم که تیم ملی در امسال در اختیار کادر فنی قوی و خوبی مثل شما و آقای موسوی و خانم عربی است.
مطمئنا با دانش و درایت شما عزیزان تیم ملی دارت ایران نتایج قابل توجه و درخور شان نام ایران را کسب خواهد نمود.


با آرزوی سربلندی همه اعضای تیم ملی دارت ایران

ارادتمند شما پژمان وثوق
سه شنبه دوم تیر 1394 10:58 قبل از ظهر
درود
بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
برای تمام اعضای تیم ملی اعم از بازیکن مربی و کادر فنی آرزوی موفقیت دارم. و امید وارم که دلها یکی شود نه زبانها آن وقت است که همه چیز درست خواهد شد.
مهدی شایستهجناب دهقان پور و دوستداران دارت در ایران
درود بر شما
بنده قصد دخالت و حوصله ی این بحث و جدل ها رو ندارم ، چرا که مضرترین موضوع برای ورزش دارت و یک بازیکن حاشیه ناامن ذهنی است که متاسفانه اکثر بازیکنها در آن دخیل شده اند و البته بنده تمامی بازیکن های تیم ملی را از بودن در گروه های ایجاد شده در فضاهای مجازی و همینطور خواندن مطالب در وبلاگ ها و همینطور نظرات منع کردم و یکی از دلایلی هم که بنده نیز از دارت ایران کناره گیری کردم وجود این من من ها در بین اکثر خانواده بزرگ دارت و به اصطلاح دلسوزان دارت بوده که البته تا زمانی که این حاشیه ها تمام نشود ، پیشرفت محسوسی در دارت ایران حاصل نخواهد شد ، حتی اگر تیلور بالای سر بچه های دارت ایران قرار بگیره .
در اینجا به سهم خودم برای اختلافات مسخره ی کنونی که در دارت تهران حادث شده و برخلاف میلم از گوشه و کنار به گوشم میرسه که البته تمام این اختلافات فقط و فقط از منیت ها و خودخواهی های افراد شکل میگیره واقعا متاسفم و امیدوارم تمام این افراد به زودی متوجه اشتباه خود شوند و همه با هم به زودی سرود پیشرفت رشته ی مورد علاقه مان را در کشور بخوانیم .
یکشنبه سی و یکم خرداد 1394 01:52 بعد از ظهر
با اجازتون مطلب فوق را برای استفاده بازیکنان گیلانی دارت در سایت دارت گیلان قرار میدهم

Gilandarts.mihanblog.com
یکشنبه سی و یکم خرداد 1394 01:44 بعد از ظهر
با سلام
خواستم عرض تبریک به بازیکنان انتخاب شده داشته باشم و عرض خسته نباشید بگم خدمت بازیکنانی که در این اردو نتوانستند شایستگیهای خودشون را ثابت کنند ، همچنین خسته نباشید میگم خدمت جناب آقای مهدی شایسته و خانم وجیهه عربی و آقای موسوی که قبول زحمت کردند و مسیولیت تیم دارت ایران را به عهده گرفتند

در آخر از آقای شایسته به خاطر این گزارش آماری که در سایت قرار دادند تشکر میکنم (مطمئنن این آمار برای بازیکنان دارت کشور بسیار جذاب و مفید میباشد)

در آخر آرزو میکنم تیم دارت ایران در مسابقات جهانی ترکیه نتیجهای در خور سابقه دارت ایران و سالها زحماتی که بازیکنان دارت ایران متحمل شدند کسب نماید
شنبه سی ام خرداد 1394 08:09 بعد از ظهر
درود بر شما
امیدوارم که این تیم ملی بهترین تیم ملی سالهای گذشته دارت ایران عزیزمان باشد
با آرزوی بهترینها
دوست دار دارت حامد خوشگاه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :